مجله قسطا

آموزش گام به گام خرید از قسطا همراه با تصویر

خیلی از کاربران درخواست کرده بودند که توضیح بیشتری در مورد نحوه ی خرید اقساطی توسط سایت قسطا ارائه دهیم، به همین منظور امروز تصمیم گرفتیم که به صورت کامل به نحوه ی استفاده از سایت قسطا در این پست به صورت گام به گام بپردازیم. در صورتیکه قصد استفاده از تسهیلات و امکانات قسطی را دارید، در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید.

 

آموزش گام به گام خرید از قسطا

در صورتیکه تمایل به خرید اقساطی از سایت قسطا را دارید، ابتدا کالای مورد نیاز خود را در سایت های دیگر یا به صورت حضوری پیدا کنید و سپس به منظور استفاده از تسهیلات اقساطی قسطا به این سایت با نشانی https://ghesta.ir/ مراجعه کنید.

 

گام به گام خرید از قسطا

 

به منظور محاسبه میزان اقساط و تعداد اقساط هر ماه روی گزینه محاسبگر اقساط در میان صفحه نخست کلیک کنید.

گام به گام خرید از قسطا

 

برای ثبت سفارش در صورتیکه عضو سایت نیستید، روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و شماره تلفن خود را وارد نمایید. پس از وارد کردن شماره تلفن کد احراز هویت ثبت نام به شماره موبایل شما ارسال می شود، شماره ارسال شده را در گام دوم ثبت نام وارد نمایید.

گام به گام خرید از قسطا

 

گام به گام خرید از قسطا

سپس در گام سوم از آموزش گام به گام خرید از قسطا، اطلاعات شخصی خود همچون، نام و کلمه عبور و … را وارد نمایید.

گام به گام خرید از قسطا

پس از ورود اطلاعات، کد امنیت تصویری، رمز عبور و شماره همراه خود را به صورت مجدد وارد نمایید. پس از وارد کردن اطلاعات به درستی قادر به استفاده از صفحه کاربری خود و ثبت سفارش جدید می باشید.

 

گام به گام خرید از قسطا

در صفحه کاربری با ثبت سفارش جدید می توانید انواع خدمات یا کاهای مورد نظر خود را وارد نمایید و روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید. سپس مبلغ مورد نظر خود را تایید می کنید (در صورتیکه عضو سازمان یا اداره ای دولتی می باشید تیک مورد نظر را بزنید و کد مربوط به سازمان را وارد نمایید). در مرحله بعد میزان پیش پرداختی که قادر به پرداخت آن می باشید را وارد نمایید (با توجه به میزان شارژ حساب این مقدار نباید از حد معینی بیشتر باشد). سپس تعداد ماه هایی که قادر به پرداخت اقساط می باشید را تعیین کنید، حداکثر این مقدار برای افراد غیر سازمانی ۶ ماه و برای افراد سازمانی ۱۰ ماه می باشد.

 

گام آخر جزئیات سفارش کالا همراه با بازپرداخت هر ماه و تعداد اقساط آن مشخص می شود، در صورت صحیح بودن اطلاعات روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید. پس از تایید باید فرآیند احراز هویت، بارگزاری کارت ملی، ثبت آدرس، بارگزاری تصویر چک، پرینت حساب و بارگزاری گزارش پشتیبان را مرحله به مرحله انجام دهید.

گام به گام خرید از قسطا

 

گام به گام خرید از قسطا

پس از بارگزاری مدارک مورد نیاز در پایین صفحه، مدارک مورد نظر توسط کارشناس بررسی می شود، در صورت تایید اطلاعات قادر به بارگزاری چک های مورد نظر خواهید بود، سپس باید مبلغ پیش پرداخت را وارد نمایید و در آخر کالای مورد نظر از سایتی که مورد نظرتان بوده خریداری شده و برای تان ارسال شود.

خرید با استفاده از قسطا کارت

در صورتیکه علاقه به خرید آنلاین ندارید و دوست دارید هزینه ی کالاها و خدمات مورد نیاز خود را به صورت حضوری بپردازید، می توانید از قسطا کارت استفاده کنید، جهت دریافت قسطا کارت هم ابتدا باید ثبت نام کنید و در پنل کاربری خود در قسمت ثبت سفارش قسطا کارت را وارد نمایید و مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید (دریافت کارت قسطا برای بار اول ۷ میلیون، بار دوم ۱۰ میلیون و بار سوم ۱۴ میلیون تومان)، پس از وارد کردن قسمت، دیگر مراحل درست همانند مراحل ذکر شده در قسمت بالا یعنی  آموزش گام به گام خرید از قسطا، توضیح داده شده است.

در صورت هرگونه سوال، پیشنهاد یا انتقاد می توانید از طریق شماره ۰۲۱۶۶۰۱۳۳۷۳ با همکاران ما در قسطا در تماس باشید.

نظر دهید

19 − یک =

منطقه سربرگ نوار کناری خود را در حال حاضر خالی است. عجله کنید و اضافه کردن برخی از ویدجت .