خرید اقساطی پکیج و رادیاتور

نظرتان درباره خرید اقساطی پکیج و رادیاتور چیست؟ بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا برای سیستم گرمایشی منزل و شرکت خود از رادیاتور استفاده کنند. چرا که فضای کمی را اشغال کرده و  محیط را نسبت به بخاری گرم تر می کند. به دلیل تحریم های اخیر و مشکلات اقتصادی، بسیاری از افراد قادر به خریداری این وسیله‌ی حرارتی نمی باشند، به همین منظور سایت قسطا برای اولین بار در ایران شروع به فروش اقساطی پکیج و رادیاتور نموده است.

در ادامه‌ی این مقاله با قسطا همراه باشید تا از شرایط فروش اقساطی پکیج و رادیاتور مطلع گردید. علاوه بر این با استفاده از خدمات قسطا، امکان خرید قسطی بخاری، خرید قسطی کولر گازی و سایر کالاها در همه‌ی فروشگاه‌ها فراهم میباشد.

نحوه‌ی خرید اقساطی پکیج و رادیاتور از قسطا

تمامی افراد می توانند پکیج و رادیاتور مورد نظر خود را از هر سایت ایرانی و خارجی انتخاب کرده و در قسطا سفارش دهند. جهت سفارش از قسطا ابتدا باید در سایت آن به نشانی ghesta.ir ثبت نام کنید و سپس به یکی از این دو روش عمل نمایید.

در روش اول می توانید به صورت مستقیم  لینک سایت خرید پکیج یا رادیاتور مورد نظر خود یا مدل آن را برای کارشناسان سایت قسطا ارسال نمایید تا کارشناس در کمتر از ۱ ساعت شرایط خرید اقساطی آن را برای شما ارسال کند. مزیت خرید این روش دریافت کارمزد کمتر و ارسال سریع تر محصول است.

در روش دوم می توانید پیکیج و رادیاتور مورد نظر خود را از هر فروشگاهی چه ایرانی و چه خارجی انتخاب نمایید و سپس با ورود به پنل کاربری خود ثبت سفارش جدید کنید. برای سفارش پکیج یا رادیاتور در این روش باید نوع محصول، کارت اعتباری و پرینت حساب خود را جهت تایید کارشناس ارسال نمایید. در صورت تایید به تعداد اقساط ماهیانه خود چک شخصی ارسال نمایید و در صورت تایید مجدد کالای مورد نظر برای شما ارسال می گردد.

توجه داشته باشید که تمامی مراحل ثبت سفارش و پرداخت اقساط به صورت آنلاین می باشد و نیاز به حضور فیزیکی در شرکت نیست. فرآیند خرید همچنین نیازی به چک کارمندی و ضامن ندارد و تنها با چک شخصی بدون برگشتی قادر به خرید اقساطی پکیج و رادیاتور مورد نظر خود هستید. کارمزد خرید اقساطی از این سایت نیز بسیار پایین است و نسبت به وام بانکی به صرفه تر است.

 

پکیج

پکیج دستگاهی است که قادر به فراهم کردن همزمان آب گرم مصرفی و رادیاتور است. این دستگاه جایگزین مناسبی به جای آب گرم کن است و دارای انواع مختلف زمینی و دیواری است. این دستگاه دارای ۴ نوع سوخت گازوئیلی، دوگانه سوز، برقی و گاز سوز است که به ۴ دسته‌ی دو مبدل فن دار، تک مبدل فن دار، تک مبدل بدون فن و دو مبدل بدون فن دسته بندی می شود.

مزایای استفاده از پکیج

پکیج مزایای بیشماری دارد که در ادامه‌ی مطلب به چند مدل از آن اشاره شده است:

قابلیت تنظیم دما به میزان دلخواه

دارای سنسور آب گرم و دود

نصب و راه اندازی راحت

دسترسی راحت و بدون دغدغه به آب گرم

 

بیشتر بخوانید: مقایسه رادیاتور و گرمایش از کف

خرید اقساطی پکیج

رادیاتور

پکیج خود به تنهایی قادر به گرمایش محیط نیست، از این رو نیاز به وسیله ای دیگر جهت انتقال حرارت نظیر رادیاتور دارد. رادیاتور نوعی مبدل حرارتی که با استفاده از جریان همرفتی قادر به گرمایش محیط اطراف است. رادیاتور از جنس های مختلفی نظیر آلمینیومی و مسی و … ایجاد می شود، که تفاوت آنها با یکدیگر در میزان بازده حرارتی به محیط و زنگ زدگی است.

مزایای رادیاتور

از جمله مزایای رادیاتور می توان به موارد ارائه شده در ادامه‌ی مقاله اشاره کرد:

راندمان بالا

گرمایش مناسب

قیمت مناسب

وزن آن بسیار سبک است

خرید اقساطی پکیج

خرید اقساطی پکیج و رادیاتور

انواع پیکیج و رادیاتور را می توانید به صورت آنلاین و فیزیکی خریداری نمود، اما با توجه به مشکلات اقتصادی و تحریم هایی که اخیرا پیش آمده قیمت این کالاها نیز بالا رفته و از این رو مردم نمی توانند پکیج و رادیاتور مورد نظر خود را تهیه کنند. بنابراین بیشتر فروشگاه ها هم نیز با توجه به این تورم قادر به فروش اقساطی پکیج و رادیاتور نیستند، چرا که باید با قیمت بالاتری خریداری کنند. اما با این وجود سایت قسطا برای اولین بار در ایران جهت کمک به شما شهروندان عزیز اقدام به اعطای امتیاز جهت خرید اقساطی پکیج و رادیاتور نموده است تا از این راه بتواند رضایت شما عزیزان را جذب نماید.

سفارش قسطاکارت

دیدگاهتان را بنویسید

دوازده + هجده =