مجله قسطا
خرید اقساطی تجهیزات اداری

خرید اقساطی تجهیزات اداری

اداره‌ ها همواره به دنبال تولید درآمد و راه‌حل‌های جدید جهت افزایش بهره‌وری کارمندان خود می باشند. تجهیزات اداری همواره نقش مهمی در تسهیل فرآیند کسب و کار و افزایش بهره‌وری  در کارکنان دارد. از جمله‌ی این تجهیزات می توان به مبلمان اداری، کامپیوتر، میز، صندلی راحت، اسکنر، دستگاه فتوکپی، فکس، تلفن و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. با توجه به مشکلات اخیر اقتصادی، بیشتر مدیران و کار فرمایان قادر به خرید نقدی و یک‌جا لوازم و تجهیزات اداری برای شرکت یا محل کار خود نمی باشند. از این رو سایت قسطا با در نظر گرفتن شرایط موجود امکانات و تسهیلات ویژه‌ای را برای خرید قسطی لوازم و تجهیزات اداری در نظر گرفته است. در ادامه با قسطا همراه باشید تا از نحوه‌ی خرید اقساطی این لوازم آگاه شوید.

خدمات قسطا

همانطور که گفته شد با توجه به قیمت های بالای وسایل ضروری دفاتر و ادارات، قسطا منظور رفاه و رضایت مشتریان شروع به فروش اقساطی لوازم و تجهیزات اداری کرده است. برای خرید اقساطی از سایت قسطا به صورت ارائه شده در ادامه‌ی مطلب عمل کنید:

برای سفارش می توانید از تمامی سایت های ایرانی و خارجی بازدید کنید و در صورت انتخاب با ثبت نام در سایت قسطا وسایل مورد نظر خود را سفارش دهید. برای این کار سفارش جدیدی را ثبت کنید و مبلغ پیش پرداخت مورد نظر خود را وارد نمایید تا تعداد اقساط و میزان هزینه‌ی هر قسط مشخص شود. پس از آن باید پرینت حساب و به تعداد اقساط، چک های شخصی خود را ارسال نمایید تا کارشناس صحت و اعتبار آنها را تایید نماید. در صورت تایید می توانید کالای خود را درب منزل دریافت نمایید.

 

مزایای خرید لوازم و تجهیزات مناسب اداری

خرید لوازم و تجهیزات اداری مدرن و جدید فضای ایده‌آل و آرامش بخشی را ایجاد می کند که باعث افزایش روحیه کارمندان  و تاثیر پذیری بیشتر می شود.  علاوه بر این مزیت در ادامه‌ی مطلب به چندین مورد از مزایای مهم تهیه لوازم و تجیهیزات مناسب اداری برای شرکت ها و اداره ها پرداخته شده است.

لوازم و تجهیزات اداری

اتوماسیون و بهره وری

تجیزات و لوازم مدرن اداری به راحتی کارهای عادی، مهم و زمان گیر گذشته مانند آرشیو کردن و کپی کردن را انجام می دهند. بنابراین تکنولوژی پیشرفته دستگاه های کپی، رایانه، ایمیل و فکس، کارکنان را قادر می سازد تا بخش زیادی از گردش کار خود را با سرعت و کارایی بیشتری مدیریت و اتوماتیک سازی کنند. اکثر ادارات در حال حاضر از سیستم های کامپیوتری برای محاسبه و پردازش داده های خام خود استفاده می کنند و اطلاعاتی همچون سود، هزینه و حقوق کارمندان را محاسبه می کنند.

کاهش مسئولیت کاری

هر چه نیروی کار خود را سر حال‌تر نگه دارید و کمتر او را خسته کنید، بهره وری و خلاقیت او افزایش می یابد. استفاده از لوازم و تجهیزات مناسب حجم کار کارمندان را کاهش داده و باعث تمرکز بیشتر آنها روی کارهای مهم می شود. بنابراین این کار به نوبه‌ی خود اشتباهات را در محل کار کاهش می دهد و کیفیت کار کارکنان را بهبود می بخشد.

صرفه جویی در هزینه

تجهیزات دفتری مدرن می تواند تعداد نیروی مورد نظر برای انجام فعالیت های روتین و تکراری نظیر دسته بندی، تهیه نسخه و پردازش داده را کاهش دهد. با این کار شرکت ها می توانند سود خود را افزایش داده و با کمترین هزینه نیازهای اساسی کسب و کار خود را در کوتاه ترین زمان برآورده سازند.

انواع لوازم و تجیزات اداری

از جمله لوازم مورد نیاز و مهم اداری می توان به موارد ارائه شده در ادامه‌ی مطلب اشاره کرد:

زونکن: زونکن برای دسته بندی ، مرتب سازی و بایگانی اطلاعات به کار می رود.

کاغذ: کاغذ برای نوشتن ، بایگانی، ایده پردازی و چاپ اطلاعات به کار می رود.

کامپیوتر: کامپیوتر برای ارتباط با دنیای بیرون، پردازش، ورود داده‌های خام، ذخیره سازی، جست و جو، کپی، طراحی و دسته بندی اطلاعات به کار می رود.

لوازم و تجهیزات اداری

پرینتر: این دستگاه برای چاپ سریع اطلاعات ذخیره شده روی کامپیوتر و بایگانی آنها در زونکن یا ارائه آن در جلسات مورد استفاده قرار می گیرد.

میز: میز برای گذاشتن کامپیوتر، موس، پرینتر و دیگر ملزومات اداری به کار می رود.

صندلی: صندلی برای راحتی کار کارمندان و استفاده‌ی راحت‌تر آنها از کامپیوتر مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

خط تلفن: تلفن برای برقراری ارتباط مشتریان با دفتر مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله لوازم ضروری دیگر می توان به فاکس، اسکنر، پانچ، منگنه، کاور، خودکار، تخته، ماژیک، لوازم آشپزخانه، میز جلسات و غیره اشاره کرد.

نظر دهید

منطقه سربرگ نوار کناری خود را در حال حاضر خالی است. عجله کنید و اضافه کردن برخی از ویدجت .