مجله قسطا
فروش اقساطی ps4 pro

فروش اقساطی ps4 pro

فرقی نمی کند بزرگ باشید یا کوچک، بازی های آنلاین هیجان زیادی برای شما به همراه دارد. یکی از بهترین وسیله هایی که به عنوان پلی استیشن توجه بسیاری را به خود جلب کرده است، کنسول ps4 pro سونی است. خرید این دستگاه با توجه به قیمت فعلی دلار خرید نقدی این دستگاه برای بسیاری از افراد ممکن نیست. اما شما می توانید با استفاده از خدمات فروش اقساطی ps4 pro از قسطا، به راحتی از این کنسول جدید سونی لذت ببرید. فرقی ندارد که از کدام یک از فروشگاه های آنلاین ایرانی یا خارجی مانند دیجی کالا یا آمازون خرید کنید. فقط کافی است که سفارشتان را به ما اعلام کنید!

شرایط فروش اقساطی ps4 pro

برای استفاده از خدمات قسطا می توانید می توانید هم خریدتان را به صورت مستقیم از ما انجام دهید، یا از فروشگاه آنلاینی که مد نظر دارید. در ادامه به معرفی انواع روش خرید قسطی ps4 pro می پردازیم.

فروش اقساطی ps4 pro توسط قسطا

در این حالت شما باید از طریق لینک زیر درخواست خریدتان را برای ما ارسال نمایید.

خرید اقساطی PS4

مزایای استفاده از خدمات فروش اقساطی قسطا چیست؟

مزیت خرید از قسطا این است که شما کارمزد کمتری برای خرید قسطی پرداخت می کنید.

از طرف دیگر برای خرید قسطی نیاز به ارائه چک کارمندی نیست. شما می توانید با ارائه چک شخصی به صورت آنلاین خریدتان را انجام دهید.

تمام مراحل ثبت سفارش خرید در قسطا به صورت آنلاین انجام می شود و نیازی به حضور شما در دفاتر مرکزی ما نیست.

قسطا خرید کالا را محدود به برند یا فروشگاه آنلاین خاصی نمی کند. بنابراین بدون نگرانی از نبود کالا، می توانید ثبت سفارشتان را در سایت ما انجام دهید.

فروش اقساطی ps4 pro

خرید اقساطی ps4 pro

در این حالت ثبت سفارش شما با استفاده از حساب کاربری خودتان در انجام می شود. یعنی شما باید در سایت مورد نظرتان حساب کاربری ایجاد کنید. سپس محصولتان را به سبد خرید اضافه کنید. بعد از آن لینک خریدتان را از طریق حساب کاربری که در سایت قسطا ایجاد کرده اید، برای ما ارسال نمایید. به همین سادگی شما می توانید از خدمت فروش اقساطی ps4 pro قسطا بهره مند شوید.

معرفی مشخصات ps4 pro

این کنسول جدید سونی که نسبت به کنسول قبلی از لحاظ پردازش تصویر و کیفیت نمایش بسیار قوی تر شده است، توانایی اجرای بازی های ۴K و HDR را برای کاربران فراهم کرده است. این مسئله نشان دهنده بهبود کیفت کارت گرافیکی این پلی استیشن است. به عبارت دیگر هرچه کیفیت نمایش بازی ها بهتر بوده و به واقعیت نزدیک تر باشد، مخاطبین بیشتری از این دستگاه استفاده می کنند چرا که لذت بی نظیری تجربه می کنند.

توجه داشته باشید که این دستگاه داری بازی های انحصاری نیست. شما می توانید از همان بازی هایی که در ps4 استفاده می کرده اید، در این دستگاه با کیفیت بهتری لذت ببرید.

اگر شما هم می خواهید لذت وصف ناپذیر بازی با این دستگاه را تجربه کنید، می توانید از خدمات فروش اقساطی ps4 pro قسطا بهره مند شوید.

نظر دهید

منطقه سربرگ نوار کناری خود را در حال حاضر خالی است. عجله کنید و اضافه کردن برخی از ویدجت .