مجله قسطا
تزريق ژل و بوتاكس

تزریق ژل و بوتاکس قسطی

اکستنشن مو، درست كردن دندان ها و شفافيت و جوان‌سازي پوست، از جمله معیارهای مهم در زيبايي و جلوگيري از پيري زودرس مي باشد. به طوری‌که داشتن پوستي زيبا، صاف، يكدست و بدون چين و چروك آرزوي هر كسي است. اما به دلیل مشکلات ژنتیکی، استرس و بسیاری از مشکلات دیگر خیلی از افراد طراوت و زيبايي پوست خود را از دست مي دهند و احساس زیبایی سابق را ندارند. از این رو روش هاي جوانسازي جديدي نظير انواع تزريق هاي ژل و بوتاكس به عنوان پر طرفدارترین روش های درمان چين و چروك مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه با قسطا همراه باشید تا از شرایط اقساطی هزینه‌ی تزريق ژل و بوتاكس مطلع شوید.

تزريق ژل و بوتاكس

در ادامه به تزريق ژل و بوتاكس و معايب و مزايا آنها به‌صورت خلاصه پرداخته شده است:

بوتاكس

بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک ها ازطریق فلج کردن موقت ماهیچه ها استفاده می شود. این ماده از یک نوروتوکسین به نام سم بوتولینوم ساخته شده است که توسط باکتری Clostridium botulinum تولید می شود. علاوه بر از بين بردن چين و چروك ها از بوتاكس معمولا  برای درمان عرق بیش از حد، میگرن و اختلالات عضلانی نيز استفاده می کنند. اما بايد توجه داشته باشيد كه  درمان با استفاده از بوتاکس یک راه حل دائمی برای جلوگيري از روند پیری نیست. برای حفظ نتايج بوتاكس، لازم است که این روند هر ۴ تا ۶ ماه تکرار شود. نتایج این روش به طور معمول پس از تكرار مكرر، کمتر و کمتر مي شود؛ دليل این امر ایجاد مقاومت بدن در برابر  ماده فعال در این درمان است.

تزريق ژل و بوتاكس

تزريق ژل


تزریق ژل به منظور از بين بردن خطوط عميق صورت (و گاهی اوقات در بدن) استفاده مي شود. در گذشته از ژل های سیلیکون استفاده می شد، اما پس از تحقيقات دانشمندان و پي بردن به عوارض اين نوع از ژل ها، مشخص شد كه ژل هاي سيليكوني قابل جذب نمي باشند و در زير پوست حرکت می کنند، امروزه استفاده از ژل هاي سيليكوني تا حدودي منسوخ شده است. در حال حاضر از ژل هایی با اثرات مضر کمتر استفاده می شود که هم قابل جذب هستند و هم در زیر پوست حرکت نمی کنند.

تزريق ژل و بوتاكس

انواع مختلف ژل


ژل ها به طور كلي به سه دسته قابل جذب، غير قابل جذب و قابليت جذب ديرتر  تقسيم مي شوند كه در ادامه به توضيح هر يك از آنها پرداخته شده است:
ژل قابل جذب: این نوع ژل ها از مولکول های بدن هستند و می توانند روی پوست جذب شوند.
ژل غیر قابل جذب: این نوع ژل ها به هیچ وجه جذب پوست نمی شوند. ژل های Article و Aquamid از این دسته ژل ها مي باشند. اين نوع از ژل ها با گذشت زمان اثر بيشتري خواهند داشت، اما عوارض استفاده از آنها نسبت به ۲ دسته ديگر بيشتر است. از جمله مشكلات اساسي اين نوع از ژل ها، اين است كه در برخي مواقع در زير پوست ناهمواري هايي ايجاد مي شود كه قابل لمس مي باشند.
ژل هایي كه دیر جذب مي شوند: ژل های Radiesse و Captique ژل هایي هستند كه دیر به پوست جذب مي شوند. این نوع ژل ها طی ۱ تا ۵ سال دوام دارند، اما در برخي مواقع  ناهمواري هايي در زیر پوست ايجاد می شود.
مراکز درمانی معمولا سیستم پرداخت قسطی ندارند و آن‌مراکزی که این ویژگی را دارند خدماتی با کیفیت کمتر ارائه می‌دهند. به همین دلیل ما در قسطا تصمیم گرفتیم برای حل این مشکل اعتبار پرداخت اقساطی هزینه تزریق ژل و بوتاکس را ارائه کنیم که این اعتبار ازطریق قسطا کارت به شما داده‌خواهدشد.

پرداخت اقساطی هزینه تزریق ژل و بوتاکس

برای پرداخت اقساطی هزینه تزريق ژل و بوتاكس خود با سایت قسطا ابتدا باید در این سایت با نشانی www.ghesta.ir ثبت نام کنید. سپس به اکانت خود بروید و رسید پرداخت هزینه های مربوط به تزريق ژل و بوتاكس خود را ارسال نمایید تا کارشناس تایید کند. در صورت تایید کارشناس باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت تعیین کنید تا تعداد اقساط و هزینه‌ی هر قسط مشخص شود.

سپس باید، کارت اعتباری و پرینت حساب خود را جهت تایید کارشناس ارسال نمایید. در صورت تایید باید به تعداد اقساط ماهیانه خود چک شخصی ارسال نمایید و در صورت تایید مجدد هزینه‌ های تزريق ژل و بوتاكس شما پرداخت خواهد شد.

یکی از مزیت های قسطا این است که برای پرداخت اقساط نیازی به حضور فیزیکی نیست، تمامی کارها به صورت آنلاین قابل انجام است. علاوه بر آن نیازی به چک کارمندی و ضامن نیز نمی باشد.

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید صمیمانه از شما سپاسگزاریم، در صورت هرگونه مشکل در پرداخت هزینه های مرتبط با زيبايي خود دیگر نگران نباشید و تنها از ما کمک بخواهید.

 

نظر دهید

منطقه سربرگ نوار کناری خود را در حال حاضر خالی است. عجله کنید و اضافه کردن برخی از ویدجت .