مجله قسطا
خرید قسطی از سایت ایرانی

خرید قسطی از سایت ایرانی

در چند سال اخیر فروشگاه های آنلاین بسیاری در ایران شروع به فعالیت کرده اند که برخی از آنها توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. کالاهای موجود در این نوع وب سایت ها هم شامل کالاهای ایرانی و هم خارجی می شود. با این وجود خرید نقد از این وب سایت ها برای بسیاری از افراد امکان پذیر نیست. به همین دلیل است که امکان خرید قسطی از سایت ایرانی توسط شرکت های واسط مانند قسطا فراهم شده است.

توجه :  سایت قسطا در زمینه فروش کالای ایرانی و خارجی به صورت قسطی در حال فعالیت است. شما می توانید از وب سایت های خارجی مانند آمازون خرید انواع کالا مانند تلفن همراه را تجربه کنید.

چگونه می توان خرید قسطی از سایت ایرانی داشت؟

همانطور که گفته شد با استفاده از خدمات کمپانی قسطا می توانید از بسیاری از فروشگاه های آنلاین خرید قسطی داشته باشید. برای استفاده از این امکان باید در سایت ثبت نام کنید. سپس از طریق حساب کاربری کالای مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد از آن باید وارد حساب کاربری‌تان در سایت قسطا شوید. لینک خرید از سایت مورد نظر را برای ما ارسال نمایید. بعد از آن شرایط اقساطی شدن برای شما تعیین می گردد. به همین سادگی می توانید خرید نقدی انجام دهید در حالی که هزینه را به صورت قسطی پرداخت می کنید.

شرایط لازم برای خرید قسطی از سایت ایرانی چیست؟

سایت قسطا برای رفاه حال کاربران شرایط سخت و محدود کننده ای در نظر نگرفته است. به عنوان مثال یکی از مزیت های اصلی خرید قسطی از قسطا این است که نیازی به کارمندی بودن چک نیست. به عبارت دیگر شما با چک شخصی می توانید خرید قسطی داشته باشید.

از طرف دیگر برای خرید قسطی از سایت ایرانی می توانید از دو روش مختلف استفاده کنید.

خرید قسطی از سایت ایرانی

خرید مستقیم از قسطا و خرید قسطی از سایت ایرانی.

برای خرید مستقیم شما باید از طریق لینک خرید قسطی ارزان‌تر سفارش خود را ثبت کنید. اما شاید برای بسیاری از شما این سؤال مطرح شود که چرا در این حالت خرید قسطی از سایت ایرانی ارزان‌تر خواهد بود؟ هنگامی که شما از طریق این لینک ثبت سفارش انجام می دهید، کمتر از یک سال پیام کوتاهی برای شما ارسال می شود که حاوی دو قیمت نقدی و قسطی است. چون خرید به صورت مستقیم از ما انجام می گیرد، کارمزدی که برای خرید قسطی به شما تعلق می گیرد کمتر خواهد بود. از طرف دیگر در این حالت تحت هر شرایطی کالای مورد نظر را تحویل خواهید گرفت حتی اگر سایت ایرانی مورد نظرتان آن را نداشته باشد.

روش دوم خرید قسطی به صورت مستقیم از سایت ایرانی است. یعنی خرید با استفاده از حساب کاربری شما انجام شده و مسئولیت خرید به طور کامل به عهده خودتان خواهد بود. بنابراین قبل از تائید نهایی حتماً به نکات مهم نظیر هزینه ارسال، شرایط تعویض کالا و … توجه کنید.

مزیت خرید قسطی از قسطا چیست؟

تمام مراحل درخواست خرید قسطی به صورت آنلاین و به صورت غیر حضوری انجام می شود. بنابراین نیازی به طی کردن مراحل اداری نیست. تنوع کالاهایی که توسط قسطا برای خرید قسطی به شما پیشنهاد داده می شود، بی نهایت است. پس بدون نگرانی بابت نبود کالا و کم بودن سرمایه تان، سفارش خریدتان را برای ما ارسال نمایید.

بهترین فروشگاه های آنلاین ایران کدامند؟

فروشگاه اینترنتی به وب سایتی گفته می شود که خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهد. در سالهای اخیر این نوع فروشگاه های آنلاین توجه بسیاری را به خود جلب کرده است چرا که این روزها بسیاری برای پیدا کردن کالای مورد نظر خود به اولین جایی که سر می زنند گوگل است. با وجود اینکه بسیاری از افراد هنوز هم به این نوع سایت‌ها اعتماد چندانی ندارند، اما برخی از فروشگاه های آنلاین بر اساس سطح خدمات، تجربه کاربری، رضایت کاربران و …  جزء بهترین فروشگاه های آنلاین ایران شناخته می شوند.

  • دیجی کالا
  • بامیلو
  • دیجی استایل
  • مدیسه
  • زنبیل
  • آلیار
  • کیمیا آنلاین
  • شیکسون
  • تهران کالا
  • فینال

همراهان عزیز اگر در رابطه با شرایط ثبت سفارش خرید قسطی از سایت ایرانی سؤالی دارید، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

نظر دهید

2 × 2 =

منطقه سربرگ نوار کناری خود را در حال حاضر خالی است. عجله کنید و اضافه کردن برخی از ویدجت .