مجله قسطا
پرداخت قسطی هزینه های دندانپزشکی

دندانپزشکی اقساطی بدون بیمه و کارت طلایی

با توجه به هزینه های بالای زیبایی و درمانی دندان پزشکی و نبود پوشش بیمه‌ای مناسب در این شاخه بسیاری از مردم قادر به درست کردن دندان های خود در زمان مقرر نیستند. از این رو کسانی هستند که به اندازه کافی به سلامت و زیبایی دهان و دندان های خود اهمیتی نمی دهند. در ادامه با قسطا همراه باشید تا با هزینه های دندان پزشکی و شرایط اقساطی پرداخت آن آشنا شوید.

پرداخت قسطی هزینه های دندانپزشکی

 

پرداخت هزینه های دندان پزشکی

با توجه به بالا بودن هزینه های دندان پزشکی بیشتر بیمه ها خدمات درمانی متناسب با دندان ها را ارائه نمی دهند. از طرفی بیشتر دکترها و کلینیک های دندانپزشکی نیز به صورت نقدی کار می کنند و از گرفتن چک خودداری می کنند.

از این رو در صورت مشکل در پرداخت هزینه های دندان پزشکی خود اصلا نگران نباشید، سایت قسطا برای اولین بار در ایران، جهت رضایت و خشنودی هموطنان عزیز امکانات و تسهیلاتی برای پرداخت اقساطی خرید محصولات و خدماتی نظیر دندان پزشکی، دانشگاه، پزشک، زایمان و سفر در نظرگرفته است.

پرداخت اقساطی دندان پزشکی با استفاده از سایت قسطی

برای پرداخت اقساطی هزینه های دندانپزشکی خود با سایت قسطا ابتدا باید در این سایت با نشانی www.ghesta.ir ثبت نام کنید. سپس به اکانت خود بروید و رسید پرداخت هزینه های دندانپزشکی خود را ارسال نمایید تا کارشناس تایید کند. در صورت تایید کارشناس باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت تعیین کنید تا تعداد اقساط و هزینه‌ی هر قسط مشخص شود.

در مرحله‌ی بعد باید، کارت اعتباری و پرینت حساب خود را جهت تایید کارشناس ارسال نمایید. در صورت تایید باید به تعداد اقساط ماهیانه خود چک شخصی ارسال نمایید و در صورت تایید مجدد هزینه‌ های دندان پزشکی شما پرداخت خواهد شد.

یکی از مزیت های قسطا این است که برای پرداخت اقساط نیازی به حضور فیزیکی نیست، تمامی کارها به صورت آنلاین قابل انجام است. علاوه بر آن نیازی به چک کارمندی و ضامن نیز نمی باشد.

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید صمیمانه از شما سپاسگزاریم، در صورت هرگونه مشکل در پرداخت هزینه های مرتبط با سلامت دهان و دندان خود دیگر نگران نباشید و تنها از ما کمک بخواهید.

 

دندانپزشکی

دندانپزشکی دارای شاخه های زیادی است که در دو دسته‌ی زیبایی و درمانی قرار می گیرند.

شاخه‌ی زیبایی در دندان پزشکی

شاخه‌ی زیبایی بیشتر به ظاهر و لبخند فرد می پردازد و شامل دو زیر شاخه‌ی ارتودنسی و پروتز می شود. از جمله کارهای رایج در این زمینه می توان به بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها، لمینت و کامپزیت جهت تغییر ظاهری دندان‌، ارتودنسی برای اصلاح دندان های کج و بد فرم و موارد دیگر اشاره کرد.

شاخه‌ی درمانی در دندان پزشکی

شاخه‌ی درمانی به زمان قرون وسطا باز می گردد. در این زمینه به سلامت دندان‌ها پرداخته می شود و شامل زیر شاخه هایی نظیر بهداشت دهان و دندان، آسیب شناسی دهان، جراحی لثه، دندانپزشکی کودکان، اندودنتیکس و جراحی دهان و فک می باشد. از جمله کارهای رایج در این زمینه پر کردن، روکش، عصب کشی و جراحی دندان و کیست و لثه می باشد.

هزینه های دندان پزشکی

هزینه های دندان پزشکی همواره بسیار زیاد بود و هر ساله به میزان آن نیز افزوده می شود. تقریبا هیچ بیمه‌ای تامین مخارج آن را تحت پوشش خود قرار نمی دهد و از این رو بیشتر مردم قادر به پرداخت هزینه های مرتبط با سلامت دهان و دندان خود نمی باشند و از رفتن به دندان پزشکی امتناع می کنند. بنابراین با مشکلات بیشتری نظیر درد، عصب کشی، عفونت، پوسیدگی یا کشیدن دندان مواجه خواهند شد.

علاوه بر مشکلات گفته شده بسیاری از افراد با مشکلاتی نظیر کجی دندان ها، دندان های نهفته یا اضافی، بافت های سرطانی و تحلیل لثه مواجه هستند که در صورت عدم رسیدگی یا مشکلات بزرگتری رو برو خواهند شد.

با افزایش تعرفه دندان پزشکی، مشکلات اقتصادی و افزایش تورم در جامعه بیشتر افرادی که درآمد زیادی ندارند، ترجیح می دهند تا خودشان به سلامت دهان و دندان خود رسیدگی کنند و کمتر به دندان پزشکی بروند. از طرفی اهمیت به دهان و دندان در بین افراد جامعه باعث ارتقای سلامت دندان ها می شود، از طرفی دیگر در صورت نرفتن به دندان پزشکی و درست نکردن دندان ها با مشکلات بیشتری رو برو خواهند شد.

پرداخت قسطی هزینه های دندانپزشکی

بیشتر بخوانید:

نظر دهید

منطقه سربرگ نوار کناری خود را در حال حاضر خالی است. عجله کنید و اضافه کردن برخی از ویدجت .