مزیت خرید قسطی از قسطا

مزیت خرید قسطی از قسطا چیست ؟ یکی از خاطراتی که از دوران کودکی ام به خاطر دارم، فروشگاه ها و تعاونی های مختلفی بود که امکان خرید قسطی را برای اقشار مختلف جامعه بدون شرایط خاص و محدود کننده ای فراهم کرده بودند. شاید آن زمان متوجه اهمیت و مزیتی که این کار برای بسیاری از مردم داشت، نبودم. اما این روزها که بزرگتر شده ام و فعالیت کاری ام را آغاز کرده ام به خوبی متوجه می شوم که خرید نقد چه مشکلاتی برای فرد به همراه دارد. به همین دلیل تصمیم گرفتم در این مقاله شما را با مزیت خرید قسطی از قسطا آشنا کنم. با استفاده از خدمات قسطا امکان خرید قسطی انواع کالا مثل خرید قسطی لوازم خانگی، خرید قسطی لپتاپ و … و همچینین پرداخت قسطی هزینه بسیاری از خدمات مثل پرداخت قسطی هزینه دندانپزشکی و… در سراسر کشور فراهم میباشد.

معرفی سایت قسطا

سایت قسطا را می توان به نوعی یک تعاونی سنتی در نظر گرفت که به صورت آنلاین و در فضای اینترنت در حال فعالیت است. به عبارت دیگر شما می توانید تنها با ارسال لینک خرید کالا و یا ارسال مدل و نام آن سفارشتان را به مسئولین سایت اعلام کنید. بعد از آن با پرداخت اقساطی که بسته به نوع کالا و قیمت آن متفاوت است، می توانید صاحب کالایی شوید که به آن نیاز دارد.

مزیت خرید قسطی از قسطا چیست؟

ممکن است برای بسیاری از شما عزیزان این سوال مطرح شود که چرا باید قسطا را برای خرید قسطی چه از سایت خارجی و چه از سایت ایرانی انتخاب کرد. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با مهمترین وجه تمایز قسطا و سایر روش های خرید قسطی آشنا کنیم.

  • اصولا زمانی که شما برای خرید چکی و یا قسطی به فروشگاهی مراجعه می کنید، اولین چیزی که به آن نیاز دارید، چک کارمندی است. اما ارائه چک کارمندی برای بسیاری از شما عزیزان مقدور نیست چرا که احتمالا یا کارمند نیستید و یا کسی از نزدیکان کارمند شما تمایلی به ارائه چک برای شما ندارد. خوشبختانه قسطا برای رفاه حال شما عزیزان هر نوع چک، چه شخصی و چه کارمندی را قبول کرده و خرید را برای شما انجام می دهد.
  • مورد دیگری که به عنوان مزیت خرید قسطی از قسطا می توان در نظرگرفت، تفاوت برند و کالاهایی است که شما می توانید آن را به صورت قسطی خریداری کنید. به عبارت دیگر هرچه که شما نیاز داشته باشید با استفاده از خدمات شرکت قسطا قابل خریداری به صورت قسطی است. در حالی که بسیاری از سایت های دیگر تنها کالاهایی را به فروش می رسانند که موجود داشته و یا توانایی تهیه آن را دارند.

مزیت خرید قسطی از قسطا

  • اصلی ترین مزیت خرید قسطی از قسطا را می توان روش های مختلف خرید قسطی کالا در نظر گرفت. شما می توانید به صورت مستقیم سفارشتان را از طریق خرید قسطی ارازنتر برای ما ارسال نمایید. در این حالت نام و مدل کالا به همراه شماره تماس برای ما ارسال می کنید. ظرف ۱ ساعت پیامی دریافت می کنید که قیمت کالا را در دو حالت خرید نقدی و قسطی به شما اعلام می کند. حالت دوم نیز خرید با حساب کاربری خودتان از سایت مورد نظر است. در این روش شما می توانید با حساب کاربریتان وارد سایت مورد نظر شده و سپس لینک خرید را داخل سایت قسطا برای ما ارسال نمایید.

توجه : کارمزدی که در روش اول برای خرید قسطی پرداخت می کنید، کمتر از روش دوم است.

  • با استفاده از سایت قسطا می توانید از هر سایتی چه ایرانی چه خارجی خرید قسطی داشته باشید. مانند آمازون، ایبی و … . تنوع کالاهای موجود محدود به نوع خاصی نمی شود. به عنوان مثال موبایل، تلویزیون و … هرچه که بخواهید از هر سایتی می توانید از ما به صورت قسطی خریداری کنید.
  • همچنین امکان خرید از فروشگاه های آنلاین معتبر مثل دیجی کالا از طریق قسطا کارت برای شما وجود دارد.

همراهان عزیز اگر شما هم مانند بسیاری از افراد دیگر در وضع کنونی جامعه دچار مشکلات مالی شده اید و نمی توانید با نوساناتی که در قیمت دلار وجود دارد، خرید کالای مورد نظرتان را انجام دهید، می توانید با بهره گیری از مزیت خرید قسطی از قسطا به راحتی صاحب کالای مورد نظرتان شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

یازده − 9 =