پرداخت قسطی هزینه سرویس مدرسه

پرداخت قسطی هزینه سرویس مدرسه ! عالی است نه؟! با شروع ماه مهر و آغاز سال جدید تحصیلی بسیاری از اولیا به دنبال سرویس مدرسه برای رفت و آمد فرزندان خود می باشند. اما متاسفانه برخی از والدین به دلیل افزایش هزینه سرویس مدرسه قادر به پرداخت هزینه ی آن نمی باشند و از این رو بسیاری از بچه های کوچک مجبور هستند که پیاده رفت و آمد کنند.

برای حل این مشکل و جلوگیری از بروز آسیب و خطرات احتمالی در راه مدرسه و خانه وب سایت قسطا، در پرداخت هزینه های سرویس مدرسه به صورتی اقساطی به خانواده ها کمک می کند. در ادامه با قسطا همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد پرداخت قسطی هزینه سرویس مدرسه کسب نمایید.

مشکلات بچه های کوچک در راه خانه و مدرسه

برخی از والدین به دلیل کوتاه بودن مسافت خانه تا مدرسه یا نداشتن هزینه ی کافی برای پرداخت سرویس، برای فرزندانشان سرویس نمی گیرند، اولیا هم نیز به دلایل مختلفی نظیر شاغل بودن، قادر به همراهی آنها در راه مدرسه نمی باشند.

از این رو این کودکان بیشتر اوقات مسیر خانه تا مدرسه و بالاعکس را به صورت پیاده و تنهایی رفت و آمد می کنند. در صورتیکه مسیر خانه تا مدرسه طولانی باشد، دانش آموز با خطرات زیادی نظیر رد شدن از خیابان، ربوده شدن، مدیریت نکردن زمان در سر وقت رسیدن به خانه و مدرسه، شیطنت و بازیگوشی در راه مدرسه و خانه (منجر به تاخیر رفت و آمد یا مشکلاتی نظیر خوردن روی زمین می شود) و گم کردن مسیر و هزاران اتفاق پیش بینی نشده دیگر، مواجه می شود. برای جلوگیری از خطرات و اتفاقات به این شکل بهتر است برای فرزندان عزیز خود سرویس بگیرید.

هزینه سرویس مدرسه

هزینه سرویس مدرسه

هزینه ی سرویس مدرسه متناسب با بزرگی شهر و نوع ماشین (سواری، ون و مینی بوس)، متفاوت است. در شهرهای پر جمعیت تر و بزرگ تر هزینه ی سرویس مدرسه، بسیار بیشتر از شهرستان های کوچک تر است. نوع ماشین هم در قیمت ماهانه آن تاثیر گذار است، در صورتی که از مینی بوس یا ون استفاده شود هزینه ی کمتری نسبت به ماشین سواری دارد.

متاسفانه برخی از شرکت های سرویس مدرسه ، طبق دستورالعمل میزان نرخ اعلام شده هزینه دریافت نمی کنند و مقداری هزینه ی بیشتر از خانواده ها دریافت می کنند. برخی از سایت های الکترونیکی ثبت نام سرویس هم نیز با مشکل مواجه شده و از این رو هزینه های متفاوتی را از اولیا می گیرند.

در صورتیکه هزینه ی کافی برای پرداخت سرویس مدرسه را ندارید، اصلا نگران نباشید! سایت قسطا به شما در پرداخت هزینه سرویس مدرسه به صورت اقساطی کمک می کند.

هزینه سرویس مدرسه

خدمات قسطا برای پرداخت قسطی هزینه سرویس مدرسه

جهت پرداخت اقساطی هزینه‌ سرویس مدرسه با استفاده از قسطاکارت ابتدا باید در این سایت به نشانی ghesta.ir ثبت نام کنید و سپس میزان هزینه ­ی پرداختی سرویس مورد نظر و همچنین مبلغ پیش پرداخت اولیه را وارد نمایید تا ماشین حساب سایت بر حسب داده های وارد شده، تعداد ماه­ هایی که باید اقساط پرداخت کنید و هزینه­ ی آن را مشخص کند. در این مرحله می توانید تعداد ماه های پرداخت اقساط خود را کم یا زیاد کنید، سقف اقساط ماهانه برای افراد غیر سازمانی و اداری ۶ قسط در طی ۶ ماه می باشد.

پس از مشخص شدن هزینه ی پرداختی، باید کارت شناسایی و پرینت حساب بانکی خود را جهت بررسی دقیق کارشناس، ارسال نمایید. پس از تایید کارشناس باید به تعداد اقساط پرداختی خود، چک شخصی نوشته و برای تایید مجدد کارشناس ارسال نمایید. در صورت تایید، سفارش توسط کارشناس، نهایی می شود و مبلغ مورد نظر پرداخت خواهد شد.

توجه کنید که برای چک پرداختی نیازی به ضامن و چک کارمندی نیست، شما می توانید با دسته چک شخصی خود هم نیز مبلغ چک مورد نظر را  پرداخت نمایید. در صورتیکه در اداره یا سازمانی مشغول به کار هستید از مزیت و تسهیلات بیشتری نسبت به دیگران بهره مند می شوید.

سقف تعداد اقساط ماهیانه کارمندان سازمان یا ادارات ۱۰ قسط می باشد و نیازی به پرداختی مبلغی به عنوان پیش پرداخت نیست. برای پرداخت اقساط ماهیانه خود نیز لازم به حضور فیزیکی در محل ندارید، شما می توانید تمامی اقساط خود را به صورت آنلاین و به راحتی پرداخت نمایید.

سفارش قسطاکارت

در آخر باید بگوییم که میزان هزینه ی کارمزد سایت قسطا بسیار کم می باشد و قابل مقایسه با بانک نیست. همچنین شما می توانید با استفاده از قسطا کارت از تمامی فروشگاه های آنلاین معتبر مثل دیجی کالا یا فروشگاه های فیزیکی مجهز به دستگاه پوز خرید نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

9 + 16 =