پرداخت قسطی هزینه خرید سرور شرکتی

خرید سرور شرکتی یک راه حل مناسب است اگر با چنین مشکلاتی مواجه شده اید : آیا برای شرکت خود نیاز به سروری دارید که بدون هیچ مشکل و اختلالی کار کند؟ آیا ترافیک سایت شما زیاد شده و قادر به میزبانی سایت شما نیست؟ آیا برای کارهای پرداختی و افزایش عملکرد و سرعت خود نیاز به سرور اختصاصی دارید؟ در صورتیکه نیاز به یک سرور اختصاصی، مجازی یا حتی ثبت دامنه هستید اما هزینه ی کافی برای پرداخت آن را ندارید، اصلا نگران نباشید!

برای این کار می توانید به راحتی از ما کمک بخواهید. وب سایت قسطا در پرداخت هزینه های خرید سرور شرکتی به صورت اقساطی و بدون نیاز به چک کارمندی و ضامن به شما کمک می کند. علاوه براین با قسطا میتواند،از هر فروشگاهی قسطی خرید کنید مثلا میتوانید برای شرکت خود انواع تجهیزات اداری را بصورت قسطی خریداری کنید.  جهت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی عملکرد سایت قسطا و پرداخت هزینه  اقساطی از طریق آن در ادامه با ما همراه باشید.

خرید سرور شرکتی

آنچه لازم است در مورد خرید سرور شرکتی بدانید!

یک سرور اختصاصی معمولاً برای یک وب سایت (یا مجموعه ای از سایت های شرکت مرتبط) لازم است. سرور معمولاً می تواند از راه دور توسط شرکت کلاینت تنظیم و اداره شود. شرکت های میزبان وب ادعا می کنند که استفاده از سرور اختصاصی در محل آنها موجب صرفه جویی در روتر، اتصال به اینترنت، سیستم امنیتی و هزینه های مدیریت شبکه می شود. در ادامه به تفاوت بین سرورهای مجازی و اختصاصی اشاره شده است.

تفاوت بین سرورهای اختصاصی و مجازی

سرورهای اختصاصی ماشینهای فیزیکی هستند اما سرورهای مجازی دستگاههای فیزیکی نیستند. آنها یک سازه نرم افزاری هستند. سرورهای مجازی روی سرورهای اختصاصی اجرا می شوند که منابع آنها بین چندین سرور مجازی تقسیم می شود.

به طور خلاصه، یکی از تفاوت های عمده بین سرور اختصاصی و سرور مجازی این است که منابع یک سرور مجازی بین وب سایت های مختلف یا حساب میزبانی تقسیم می شوند در حالی که یک سرور اختصاصی به معنای واقعی کلمه به استفاده شخصی شما اختصاص دارد. شما به تمام منابع دستگاه حق دارید و می توانید محیط میزبانی را به هر صورتیکه بخواهید پیکربندی کنید.

سرورهای اختصاصی اغلب سریعترین و قدرتمندترین گزینه های در دسترس هستند. یکی از جذابیت های مهم سرور اختصاصی این است که به طور کلی کاملاً تحت کنترل مشتری است. بنابراین، در صورت نیاز مجدداً راه اندازی می شود و همچنین می تواند از نظر نرم افزاری کاملاً شخصی سازی شود. نرم افزارهای سفارشی شده به دلایل مختلف می توانند بسیار مهم باشند.

بیشتر بخوانید: دریافت وام برای استارتاپ

خرید سرور شرکتی

بیشتر بخوانید: پرداخت قسطی مالیات

خدمات قسطا برای خرید سرور شرکتی

در صورتیکه نیاز به خرید سرور شرکتی به صورت اقساطی دارید می توانید از وب سایت قسطا کمک بگیرید. سایت قسطا به شما کمک می کند تا به دو صورت آنلاین و با استفاده از قسطا کارت، هزینه های خود را به صورت اقساطی پرداخت نمایید. جهت استفاده از روش آنلاین می توانید هزینه های خود را ابتدا در محاسبگر آنلاین قسطا وارد نمایید تا اقساط هر ماه مشخص شود.

سپس از طریق اکانت کاربری خود می توانید درخواست سفارش جدید دهید، کارت شناسایی و فیش بانکی خود را جهت تایید کارشناس ارسال نمایید، در صورت تایید باید به تعداد اقساط ماهیانه چک شخصی ارسال نمایید. پس از تایید مجدد کارشناس، هزینه ی سرور و ثبت دامنه شما پرداخت می شود.

در صورتیکه تمایل به استفاده از قسطا کارت دارید، ابتدا باید کارت مورد نظر خود را از طریق وب سایت قسطا سفارش دهید. قسطا کارت مشابه کارت های شتاب بانکی است و به شما کمک می کند تا در هر زمان و هر مکان (آنلاین و حضوری در فروشگاه ها) اقدام به خرید نمایید. برای دریافت کارت باید در سایت قسطا ثبت نام کنید و سپس در قسمت کاربری سفارش قسطا کارت را ثبت کنید، سپس همانند مراحل ذکر شده در قسمت بالا، کارت شناسایی و فیش بانکی خود را برای تایید کارشناس ارسال نمایید.

در صورت تایید باید به تعداد اقساط و شارژ مورد نظر، چک شخصی ارسال نمایید، پس از تایید مجدد کارشناس می توانید از کارت خود برای خرید تمامی اجناس و خدمات استفاده کنید. هزینه ی پیش پرداخت در شارژ قسطا کارت کمتر از روش اولیه است و حتی با استفاده از این کارت هیچ محدودیتی در خرید فیزیکی و آنلاین و ساعات خرید نخواهید داشت. به علاوه شما می توانید از فروشگاه های آنلاین نظیر دیجیکالا نیز خرید نمائید.

برای شارژ قسطا کارت باید به میزان هزینه ی مورد نیاز خود اقدام نمایید (سقف شارژ اولیه ۱۰ میلیون و در شارژ های بعدی به ترتیب ۱۵ و ۲۰ میلیون تومان). در صورت هرگونه سوال، پیشنهاد یا انتقاد از طریق شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۱۳۳۷۳ با ما در تماس باشید.

سفارش قسطاکارت

دیدگاهتان را بنویسید

دو × 5 =