با قسطا الان بخر بعداً بپرداز

قسطا شرکتی فعال در حوزه لندتک و اعطای اعتبار در جهت خرید کالا و دریافت خدمات در سراسر ایران بوده که از سال ۱۳۹۷ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود. محبوبیت قسطا نزد کاربران ایرانی با رشد ماهیانه ۳۰ درصد همراه شد و در نتیجه تعداد متقاضیان‌اش به‌طور روز افزونی افزایش یافت.

با توجه به مشکلات اقساطی جامعه و پایین آمدن قدرت خرید نقدی افراد، قسطا شرایطی برای خرید اقساطی منصفانه را خلق نمود تا بتواد محدودیت کم‌تری به نسبت دیگر کسب‌وکارهای حوزه لندتک برای تمامی افراد بوجود آورد. قسطا محصولی با عنوان قسطا کارت را ارائه داد.

وام قسطا

وام قسطا

همکاری قسطا و بانک آینده

قسطا کارت اولین و تنها کارت اعتباری عضو شتابی‌ست که هیچ محدودیتی در کاربردش ندارد. این کارت اعتباری در سراسر ایران معتبر بوده و کاربران با قسطا کارت قادر به خرید از تمام فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی و پرداخت هزینه تمام خدمات دریافتی، هستند. قسطا کارت یک وام فوری بدون نیاز به ضامن است.

مجموعه قسطا موفق به جذب سرمایه از فینووا شد. مدیرعامل فینووا، سرکار خانم مریم نجفی در این باره ضمن اشاره به اهداف سرمایه‌گذاری روی قسطا، افزود: «فینووا از زیر مجموعه‌های ارتباط فردا بوده و به عنوان بازوی نوآوری بانک آینده شناخته می‌شود.»

مریم نجفی ماموریت‌شان را در فینووا کمک به استارآپ‌هایی که با بکار گیری فناوری و راه‌حل‌های نوآورانه تلاش در ارتقاء کیفیت زندگی مالی مردم دارند، دانسته و در این زمینه با توجه سیاست‌های کلان بانک آینده، منابع خوبی به حوزه تسهیلات تخصیص داده شده‌است. از این رو استراتژی ما در فینووا تقویت کسب‌وکارهایی‌ست که شرایط اعطا تسهیلات خرد را فراهم آورده و می‌توانند در این شرایط اقتصادی مردم را یاری کنند.

وام بدون ضامن

معرفی قسطا

در سال ۱۳۹۷ مجموعه قسطا به‌طور رسمی فعالیت خود در دانشگاه شریف آغاز نمود و پس از استقبال سریع مردم و د در سال ۱۳۹۸ موفق به جذب سرمایه از شرکت راهبرد هوشمند مدیریت ثروت ستارگان شد. این شرکت که سرمایه‌گذاری تخصصی در حوزه فین‌تک (فناوری مالی) و فناوری اطلاعات بوده از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغازه نموده و تاکنون توانسته در بیش از ۲۰ کسب‌وکار حوزه فین‌تک سرمایه‌گذاری کند.

هدف این شرکت در قامت یک سرمایه‌گذار ریسک‌پذیر، فراهم نمودن بستری مناسب برای سرمایه‌گذاری بر تیم‌ها و کسب‌وکارهای خلاق و نوآور بوده و قسطا یکی از استارت‌آپ‌های برتر در سبد سرمایه‌گذاری این شرکت است.

از مزیت‌های مهم قسطا می‌توان به اعتبارسنجی سریع، دسترسی به منابع اعتباری گسترده، عدم نیاز به ضامن و فرایند ساده و تماماً غیرحضوری و آنلاین اشاره کرد که سبب برداشت گام‌هایی مهم در زمینه تسهیل خرید اقساطی شده‌است. یکی از برجسته‌ترین نکات قسطا، اعتبار آن در سراسر کشور می‌باشد.

پرسنل مجموعه قسطا

الان بخر بعداً بپرداز

قسطا کارت در تمامی فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین سراسر کشور معتبر است و این نکته برجسته و متمایز کننده سبب فراگیری وسیع قسطاکارت در ایران شده‌است. دارندگان قسطاکارت نه‌تنها امکان خرید از تمام فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی را دارند بلکه قادر به پرداخت هزینه خدماتی مثل خدمات پزشکی، خدمات زیبایی، خدمات مسافرتی، خدمات تعمیر خودرو، تعمیر خانه و … نیز می‌باشند.

از دیگر شاخصه‌های برجسته قسطا، رضایت کاربران آن‌هاست. مجموعه قسطا با قراردادن رضایت مشتریان‌اش به عنوان سرمایه خود در راضی نگه داشتن‌شان کوشا بوده و در آخرین نظرسنجی که بین کاربران قسطا برگزار شد؛ قسطا نمره ۸٫۵۸ از ۱۰ را در شاخص NPS بدست آورده که نشان‌دهنده وفاداری و رضایت کاربران این شرکت فعال در حوزه لندتک بوده‌است.

بیشتر بخوانید:

آشنایی با انواع وام | بهترین وام بدون ضامن چیست؟

شرکت قسطا

همکاری قسطا و بانک آینده

دلایل سرمایه‌گذاری روی قسطا

مریم نجفی، مدیرعامل فینووا؛ در پاسخ به پرسش دلایل سرمایه‌گذاری روی قسطا ضمن اشاره به اهداف این سرمایه‌گذاری گفت: «در شرایطی قرار داریم که با رکود تورمی مواجه هستیم و عملا تمرکز روی استارتاپ‌هایی که خدماتی را در دسته لندتک و بعد از آن در حوزه اعتبار ارائه می‌کنند، برای فینووا جذاب است.»

علاوه بر این تیم قسطا نیز روی این موضوع کاملا مسلط و توانمند است و این دلایل، سرمایه‌گذاری روی قسطا را برای فینووا جذاب کرده است. همچنین قسطا یکی از بازیگران اصلی حوزه لندتک است و می‌تواند این بخش را نیز در پورتفو فینووا تکمیل کند.

وام فوری

مریم نجفی همچنین افزود: «فینووا یک مرکز نوآوری با دپارتمان‌ها و بخش‌های مختلف است و مجموعه فینووا از طریق واحدهای شتابدهی، سرمایه‌گذاری، آزمایشگاه فین‌تک و فضای کار اشتراکی طیف کاملی از مراحل رشد استارتاپ‌ها را پوشش می‌دهد.»

چشم انداز قسطا

 

محمدرضا آشتیانی مدیر عامل قسطا

با قسطا الان بخر بعداً بپرداز

محمدرضا آشتیانی مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار مجموعه قسطا دیدگاه خود را در زمینه حوزه لندتک در سطح ایران این‌گونه بیان نمود که: «شاخص دسترسی به منابع مالی برای عموم مردم در وضعیت مطلوبی قرار ندارد در حالی که لازمه پیشرفت در وضعیت تورمی اخذ تسهیلات است.»

 

در ادامه با تاکید بر دستاوردهای مجموعه قسطا و مزایای برتری دهنده این شرکت افزود « فرآیند اعتبارسنجی ما از هوش مصنوعی استفاده می‌کند که باعث می‌شود اعتبارسنجی طی چند ساعت انجام شود. مزیت بعدی قسطا سرعت و سهولت دریافت تسهیلات است که با حداقل مدارک و تضامین انجام می‌شود و از لحظه ورود مشتری به سایت تا زمانی که تسهیلات اختصاص داده شود به طور متوسط حدود ۵ روز طول می‌کشد.

علاوه بر تمام این موارد مشتری تسهیلات را در قالب قسطاکارت دریافت می‌کند که در هر فروشگاه آنلاین و آفلاینی می‌توان از آن استفاده کرد. در این شرایط مشتری قیمت بهتری دریافت می‌کند ضمن اینکه یک سری حوزه‌های کالایی و خدماتی اساسا فروش آنلاین ندارند و قسطاکارت این مشکل را حل می‌کند.»

آشتیانی در ادامه با اشاره به چشم‌انداز قسطا گفت:

«یکی از اهداف این همکاری گسترش اعطای تسهیلات خرد برای خرید کالا است. در دنیا این موضوع از طریق کارت‌های اعتباری انجام می‌شود و عملا پشتیان مالی افراد کارت اعتباری است.

تفاوت بزرگ کارت اعتباری با تسهیلات این است که اعتبار همواره در اختیار شما است و هر زمان که بخواهید می‌توان از آن استفاده کرد. چشم انداز ما این است که بتوانیم اولین کارت اعتباری خصوصی ایران را ایجاد کنیم و من فکر می‌کنم این موضوع در هوش مالی افراد جامعه و کیفیت زندگی آنها اثر جدی خواهد گذاشت. »

مراحل دریافت وام فوری قسطا

مراحل دریافت محصول قسطا تحت عنوان قسطا کارت بسیار ساده و سریع است مراحل دریافت قسطا کارت غیر حضوری‌ست. دریافت این کارت اعتباری برای مرتبه نخست ممکن است تا ۱ هفته کاری زمان ببرد که در مراتب بعدی به ۲ الی ۴ روز کاهش می‌یابد. سقف وام قسطا ۲۰ میلیون تومان است و نیازی به ضامن ندارد.

برای دریافت این کارت ابتدا لازم به ثبت‌نام در سایت قسطا و سپس ثبت سفارش است. پس از ثبت سفارش باید مدارک خواسته شده تکمیل و بارگذاری گردد تا وارد فرآیند اعتبار سنجی شود.

طبق نتیجه اعتبار سنجی متقاضی به سه صورت سفته دیجیتال، سفته دیجیتال و یک برگ چک، سفته دیجیتال و ارائه برگ چک به تعداد اقساط مبلغ اعتبار می‌تواند تضامین مورد نیاز را صادر نماید. لازم به ذکر است صدور سفته دیجیتال کاملاً آنلاین بوده که در اینستاگرام قسطا آموزش ویدئویی آن قرار گرفته شده‌است.

قسطا کارت

گام بعدی افتتاح حساب بانک آینده و تعریف امضاء دیجیتال است. این مراحل هم به‌صورت آنلاین و غیر حضوری قابل انجام بوده و لازم به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های بانک آینده و آینده سایت از اپ استورهای معتبر است. آموزش ویدئویی این دو فرآیند نیز در اینستاگرام قسطا قرار دارد.

پس از تکمیل دو مرحله قبل، حدود ۱ روز کاری زمان لازم است تا نتیجه اعتبار سنجی مشخص شده و برای متقاضی پیامک شود.
در گام بعد لازم به صدور تضامین مورد نیاز مطابق دستورالعمل سایت است.

و در نهایت قسطا کارت برای متقاضی صادر شده و با پرداخت اولین قسط خود به عنوان پیش‌پرداخت امکان استفاده از قسطا کارت را برای خرید اقساطی لوازم خانگی، خرید اقساطی گوشی موبایل و … را خواهد داشت.

محاسبه اقساط