خرید اقساطی عطر ! نظرتان چیست؟ تعجب نکنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید!

عصاره ­ی عطر معمولا از طریق استخراج گل ها، گیاهان، حیوانات یا مواد شیمیایی به‌دست می آید. فرآیند تهیه عطر از عصاره ی گیاهان و مشک بسیار سخت و زمان‌گیر است و تولید برخی از آنها تنها در زمان های خاصی از سال انجام می شود. از این جهت میزان هزینه­ ی پرداختی آن نیز متناسب با نحوه­ ی ساخت و عصاره­ ی موجود در عطرها متفاوت است. عطرها با عصاره‌های منحصربه‌فرد معمولا گران‌قیمت هستند و پرداخت هزینه‌های آن مشکل است.

اما نگران نباشید جهت جذابیت بیشتر و منحصر به فرد بودن می توانید هزینه ی عطر منحصر به فرد خود را از طریق سایت قسطا پرداخت نمایید. در ادامه با قسطا همراه شوید تا از نحوه ی سفارش و مزایای خرید اقساطی عطر مطلع گردید.

تاریخچه ی عطر

قبل از اینکه با نحوه خرید اقساطی عطر آشنا شوید، بهتر است مختصری در مورد تاریخچه ی عطر بدانید.

شواهدی از وجود عطر از هزاران سال پیش در  مصر باستان، بین النهرین و قبرس وجود دارد. مصری های باستان اولین کسانی بودند که عطر را به فرهنگ خود اضافه کردند، به دنبال آن‌ها چینی ها، هندوها، اسرائیلی ها، کارتاگینان، عرب ها، یونانی ها و رومی ها این ماده‌ی خشبو کننده را به کشور خود آوردند.

قدیمی ترین عطرهایی که تا کنون توسط باستان شناسان کشف شده در قبرس بوده است، این عطرها بیش از چهار هزار سال قدمت دارند. به دنبال آن در بین النهرین و هند نیز اثراتی از عطر یافت شده است.

قرن شانزدهم میلادی، محبوبیت عطر در فرانسه، به ویژه در بین طبقات بالا و اشرافیان، مشهود بود. به صورتی که تمامی لباس ها، وسایل، دستکش و مبلمان همگی با عطر خشبو می شدند. اما استفاده از عطر و تولید پان به شکل فعلی از قرن ۱۸ میللادی آغاز شد.

 

بیشتر بخوانید: معرفی گران قیمت ترین عطرها

خرید اقساطی عطر

ساخت عطر

قدیمی ترین عطرهای موجود در مصر و بین النهرین از سوزاندن و بخار گیاهان معطری نظیر سمغ معطر درختان و کندر  جهت خدمات و مراسم مذهبی ساخته می شد. با تولید ادکلان در قرن ۱۸ میلادی به شکل امروزی در فرانسه، استفاده از آن برای طیف وسیعی از مقاصد انجام می شد. به عنوان مثال از ادکلان و مواد معطر در وان حمام، شراب، کرم و موارد دیگر استفاده می شد.

در قرن ۲۰ نیز طراحان مشهور لباس و افراد معروف نیز شروع به تولید خطوط عطر با نام های تجاری خود کردند و  از این رو تولید و فروش آن در کشورهای دیگر رونق گرفت.

انواع عطر

همانطور که در قسمت بالا ذکر شد عطرها بر پایه طبیعی و شیمیایی تولید می شوند، عطرهای طبیعی از گل ها، ترنج، مرکبات، وانیل، عسل، مشک، سمغ و تمامی رایحه های خوشبو گرفته می شوند. عطرهای شیمیایی از ترکیبات شیمیایی و همپاری از جمله استون، اتیل استات، تریسیکلودسنیل آلیل اتر  و ترکیبات پیچیده­ی دیگر ایجاد می شوند.

عطرها به دلایلی از جمله نحوه­ی تولید، نادر بودن، نوع مواد استفاده شده در آن و همچنین نوع بسته بندی قیمت گذاری می شوند. عطرهای کمیاب و طبیعی معمولا به دلیل فرآیند ساخت تولید و عرضه­ی محدود بسیار گران قیمت می باشند. به طوریکه برخی از آنها تنها به افراد خاصی در دنیا تعلق می گیرد. نوع بسته بندی و شیشه نیز در قیمت عطر نقش مهمی را ایفا می کند؛ چرا که برخی از عطرها از کریستال باکات ایجاد می شوند.

امروزه عطر برای خانم ها­، آقایان و کودکان به صورت جداگانه تولید می شود. بیشتر عطرهای زنانه رایحه هایی خنک و شیرین دارند و عطرهای مردانه رایحه هایی تند، تلخ و گرم دارند. عطرهای کودکان نیز از مواد ضد حساسیت تولید می شود تا آسیبی به پوست­ و دستگاه تنفس­ شان وارد نشود.

در ادامه شما را با نحوه خرید اقساطی عطر آشنا خواهیم کرد. همچنان با ما همراه باشید.

خرید اقساطی عطر

خرید اقساطی عطر

چنانچه قصد خرید عطرهای گران قیمت و کم یاب را دارید و از اصل بودن آنها اطمینان ندارید یا در ایران وجود ندارند یا هزینه­‌ی پرداخت آن را به صورت یکجا ندارید می توانید از سایت قسطا جهت خرید اقساطی عطر و پرداخت اقساطی هزینه­ ی آن عطر منحصر به فرد استفاده کنید.

جهت سفارش خرید اقساطی  عطر می توانید از تمامی سایت های ایرانی و خارجی بازدید کنید و در صورت انتخاب با ثبت نام در سایت قسطا عطر منحصر به فرد خود را سفارش دهید. برای این کار سفارش جدیدی را ثبت کنید و مبلغ پیش پرداخت مورد نظر خود را وارد نمایید تا تعداد اقساط و میزان هزینه‌ی هر قسط مشخص شود. پس از آن باید پرینت حساب و به تعداد اقساط، چک های شخصی خود را ارسال نمایید تا کارشناس صحت و اعتبار آنها را تایید نماید. در صورت تایید می توانید کالای خود را درب منزل دریافت نمایید.

سفارش قسطاکارت

دیدگاهتان را بنویسید

20 − نه =