پرداخت قسطی هزینه رنگ و هایلایت مو در ۵ گام

رنگ و هایلایت مو یکی از ارکان زیبایی در چهره خانم ها است. علاوه بر پوست و دندان، مو یکی از تاثیر گذارترین عوامل در چهره هر فرد است. خانم ها معمولا به دلیل پوشاندن سفیدی موها و تنوع و رهایی از یکنواختی از رنگ مو استفاده می کنند. رنگ مو تکنیک های متنوعی دارد که هر شخصی متناسب با سلیقه و هزینه ای که تمایل به پرداخت دارد، می تواند یکی را انتخاب کند. با توجه به گرانی های اخیر مواد مورد استفاده برای رنگ مو، متاسفانه هزینه ی رنگ و هایلایت در آرایشگاه ها بسیار زیاد شده و از این رو بسیاری از افراد قادر به پرداخت آن نمی باشند.

اگر به رنگ کردن مو یا هایلات آن علاقه دارید ولی هزینه کافی جهت استفاده از خدمات آرایشگاهی را ندارید؛ اصلا نگران نباشید، با استفاده از خدمات و تسهیلات سایت قسطا قادر به رنگ، مش و هایلایت موهای خود در هر آرایشگاهی که دوست دارید؛ می باشید. علاوه بر این، با قسطا میتوانید هزینه انواع جراحی زیبایی مانند هزینه عمل بینی و یا هزینه پیکرتراشی را قسطی پرداخت کنید. جهت اطلاع از نحوه ی استفاده از پرداخت قسطی هزینه رنگ و هایلایت مو سایت قسطا در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید.

رنگ و هایلایت مو

رنگ و هایلایت مو

در صورتیکه از یکنواختی رنگ موهای خود خسته شده اید؛ می توانید موهای خود را به تکنیک های دیگر همچون هایلایت، آمبره، سامبره و دیگر تکنیک های موجود رنگ کنید. برای انجام این کار بهتر است به آرایشگاه بروید و خودتان در خانه این تکنیک ها را امتحان نکنید. برای رنگ و هایلایت مو خود نزد افراد متخصص و حرفه ای در این کار بروید؛ چرا که انتخاب رنگ و نحوه رنگ زدن تاثیر زیادی در چهره دارد.

هایلایت مو

در تکنیک هایلایت آرایشگرها معمولا کل مو را به صورت کامل رنگ نمی زنند و تنها شاخه هایی از مو را به صورت روشن تر رنگ می کنند. این شاخه های روشن تر با رنگ ریشه و در کل پایه موهای شما متضاد است. این تکنیک رنگ مو را معمولا دخترهای کم سن و سالتر انجام می دهند و هر چه سن بالاتر برود به دلیل سپیدی رنگ موها و رنگ کردن زیاد موها ممکن است با مشکلاتی همچون رنگ شدن لایت ها در حین ریشه گیری روبرو شوید. انواع هایلایت عبارتند از:

  • سبک لولایت
  • سبک بالیاژ
  • سبک مش سوزنی
  • سبک لایت کامل
  • سبک لایت جزیی
  • سبک نواری
  • چانک لایت
  • بیبی لایت

برای رنگ کردن شاخه های روشن تر و استفاده از رنگ های فانتزی؛ آرایشگرها معمولا از دکلره استفاده استفاده می کنند، زمانی که مو به رنگ پایه رسید هر رنگی که مد نظرتان باشد را می زنند. با استفاده از تکنیک موهای لایت دیگر با آن رنگ موهای همیشگی و خسته کننده خداحافظی کنید و تفاوت زیادی در ظاهر خود ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید: پرداخت قسطی هزینه کاشت مو

رنگ و هایلایت مو

رنگ و هایلایت مو با استفاده از خدمات قسطا

در صورتیکه تمایل به رنگ و هایلایت مو خود از طریق خدمات اقساطی وب سایت قسطا گرفته اید؛ ابتدا در این سایت ثبت نام کنید. سپس هزینه ی رنگ یا هایلایت خود را در محاسبه گر سایت در صفحه نخست وارد کنید تا هزینه ی هر قسط مشخص شود. در صورتیکه عضو سازمان یا اداره ای می باشید، قادر به پرداخت تعداد اقساط بیشتری خواهید بود.

پس از مشخص شدن تعداد ماه های هر قسط و میزان آن می توانید از یکی از ۲ روش پرداخت آنلاین یا با استفاده از قسطا کارت هزینه ی ماهیانه هر قسط را پرداخت کنید. در صورتیکه تمایل به استفاده از روش آنلاین دارید باید حساب پرداختی آرایشگاه، فیش بانکی و کارت شناسایی خود را برای تایید کارشناس ما ارسال نمایید. پس از تایید به تعداد میزان هر قسط ماهیانه خود باید چک شخصی (نیازی به چک کارمندی و ضامن نیست) ارسال نمایید. پس از تایید مجدد کارشناس، هزینه ی آرایشگاه برای شما پرداخت می شود.

در صورتیکه تمایل به استفاده از قسطا کارت دارید، ابتدا باید در سایت قسطا تقاضای یک قسطا کارت بدهید (سقف اولیه قسطا کارت ۱۰ میلیون تومان است). قسطا کارت به شما کمک می کند تا هزینه ی خدمات و نیازهای خود را به صورت حضوری همچون کارت های بانکی یا از طریق خرید اینترنتی پرداخت نمایید. با استفاده از قسطا کارت، هیچ محدودیتی در زمان و مکان خرید خود نخواهید داشت.

سفارش قسطاکارت

جهت پرداخت اقساط ماهیانه خود نیازی به حضور فیزیکی ندارید، شما می توانید اقساط خود را به صورت آنلاین از طریق سایت قسطا پرداخت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

4 × 1 =