پرداخت قسطی هزینه کتاب ها و آزمون های دوره دکتری ماهان در ۵ گام

کتاب ها و آزمون های دوره دکتری ماهان یکی از بهترین مجموعه منابع مطالعاتی برای بسیاری از علاقه مندان به ادامه تحصیل می باشد. خیلی از افراد همواره تلاش می کنند تا به بالاترین درجات علمی و دانشگاهی برسند و در این راه هزینه های زیادی برای خرید کتاب و آزمون پرداخت می کنند. در صورتی که متقاضی دوره دکتری هستید و هنوز برای خرید کتاب و آزمون های خود هیچ هزینه ای پرداخت نکرده اید، می توانید از طریق قسطا هزینه های خود را به صورت اقساطی پرداخت نمایید.

سایت قسطا به شما کمک می کند تا تمامی هزینه کتاب ها و آزمون های دوره دکتری ماهان و دیگر موسسات را به صورت اقساطی، با کمترین کارمزد ممکن و بدون نیاز به چک کارمندی و ضامن پرداخت نمایید. در ادامه با ما همراه باشید تا از شرایط پرداخت قسطی هزینه کتاب ها و آزمون های دوره دکتری ماهان از طریق قسطا مطلع گردید.

هزینه کتاب ها و آزمون های دوره دکتری

کتاب ها و آزمون های دوره دکتری ماهان

بسیاری از افراد برای شرکت در کنکور، از کتاب ها و آزمون های موسسات خصوصی همچون ماهان استفاده می کنند. این موسسات با ارائه پکیج های ویژه کتاب، مشاوره، آزمون و کلاس به شما کمک می کنند تا بتوانید در امتحان کنکور خود به صورت موفق عمل کنید و بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. هر چند که برای موفقیت در پروسه نیاز به تلاش و همت شما نیز می باشد.

موسسه ماهان هم نیز همچون دیگر موسسات کنکور کشور برای آماده سازی دوره دکتری به شما کتاب، آزمون و مشاوره و کلاس پیشنهاد می دهد. شما می توانید با صلاحدید خود در هر یک از موارد ارائه شده در پکیج ثبت نام کنید. هر چند که اگر در آزمون های خود موفق عمل نکنید مشاوره به شما توصیه های لازم برای ثبت نام در کلاس های آموزشی را می دهد.

 کتاب ها و آزمون های دوره دکتری

همانطور که می دانید دوره دکتری دارای ۲ آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی است. برای قبولی در آزمون کتبی باید کتاب ها و سرفصل های اعلام شده برای هر رشته را مطالعه نمایید تا آمادگی لازم برای شرکت در کنکور را داشته باشید. آزمون دکتری تخصصی دارای دروس عمومی همچون زیان و تحصیلات تکمیلی و دروس تخصصی رشته ای است که قصد تحصیل در آن را دارید.

برای افزایش شانس قبولی در این دوره معمولا دانشجویان همانطور که گفته شد از منابع و آزمون های موسسات خصوصی همچون ماهان استفاده می کنند. هزینه شرکت در آزمون ها و مشاوره ماهان تقریبا ثابت است اما هزینه ی پرداخت کتاب ها و شرکت در کلاس ها براساس رشته ای که تمایل به شرکت در آن را دارید، متفاوت است. در صورتیکه هزینه پرداخت پکیج مورد نظر برای قبولی در دکتری را ندارید می توانید در ادامه با قسطا همراه باشید تا از شرایط اقساطی آن مطلع گردید.

بیشتر بخوانید: تافل بهتر است یا آیلتس؟

هزینه کتاب ها و آزمون های دوره دکتری

بیشتر بخوانید: پرداخت قسطی هزینه‌های کلاس زبان

 

هزینه کتاب ها و آزمون های دوره دکتری ماهان

برای استفاده از امکانات و تسهیلات قسطا جهت پرداخت هزینه کتاب ها و آزمون های دوره دکتری ماهان و حتی پرداخت قسطی هزینه کلاس زبان ابتدا باید در سایت قسطا ثبت نام کنید. سپس می توانید با استفاده از محاسبگر قسطا در صفحه اول هزینه پرداختی خود، مقدار پیش پرداخت اولیه و تعداد اقساط را مشخص نمایید تا میزان اقساط پرداختی در هر ماه مشخص شود.

پس از اطلاع از میزان اقساط پرداختی می توانید به صورت آنلاین کارت شناسایی و فیش بانکی خود را برای تایید کارشناس ارسال نمایید، پس از تایید باید به تعداد اقساط ماهیانه چک شخصی (نیازی به ضامن و چک کارمندی نمی باشد) ارسال نمایید تا در صورت تایید مجدد کارشناس در اسرع وقت هزینه کتاب ها و آزمون های دوره دکتری شما پرداخت شود.

در صورتیکه ترجیح می دهید به صورت حضوری در موسسه هزینه ی پکیج درسی خود را پرداخت نمایید می توانید در سایت قسطا، قسطا کارت سفارش دهید. برای سفارش قسطا کارت باید هزینه ی مورد نیاز خود را وارد نمایید (برای شارژ اولیه تا سقف ۱۰ میلیون تومان) سپس همچون مراحل ذکر شده در بالا کارت شناسایی و فیش بانکی ارسال نمایید تا کارشناس تایید کند و پس از تایید به تعداد اقساط ماهیانه پرداخت شارژ کارت، چک شخصی ارسال نمایید.

قسطا کارت همچون کارت های بانکی به شما امکان خرید حضوری و اینترنتی از طریق تمامی سایت های ایرانی همچون دیجی کالا را می دهد. برای شارژهای بعدی کارت خود می توانید به ترتیب مبالغ ۱۵ و ۲۰ میلیون تومان را وارد نمایید.

سفارش قسطاکارت

در صورت هرگونه سوال، پیشنهاد یا انتقاد می توانید از طریق شماره ۰۲۱۶۶۰۱۳۳۷۳ با همکاران ما در قسطا در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

3 × 1 =